Start > Pytania i odpowiedzi > Płatności > W jaki sposób można dokonać opłaty za zamówione usługi?


W jaki sposób można dokonać opłaty za zamówione usługi?
W naszym serwisie www.nazwa.info akceptujemy następujące formy płatności:

  • przelew bankowy,
  • karta kredytowa (w systemie PayPal)
  • przelew bankowy w systemie Przelewy24

Opłaty w ramach tradycyjnego przelewu bankowego księgowane są w naszym systemie dwa razy dziennie, w dni robocze, w następujących godzinach:

  1. 10:00 - 11:00
  2. 14:00 - 15:00

Termin zaksięgowania przelewu zależy od terminu w jakim przelew zostanie zaksięgowany w naszym banku. Pod tym linkiem można zapoznać się z godzinami sesji wychodzących i przychodzących w różnych bankach: http://www.money.pl/banki/elixir/

System płatności internetowych PRZELEWY24 jest prowadzony przez firmę Dialcom24 Sp. z o.o. 60-327 Poznań, ul. Kanclerska 15

Serwis PRZELEWY24 umożliwia dokonanie zapłaty poprzez przelew internetowy nie tylko z banków typowo internetowych (mBank, Inteligo) ale i pozostałych (BZWBK, Lukas, ING , BPH PBK, Kredyt Bank, Invest Bank, PEKAO S.A.). Pełny wykaz banków z których można realizować przelewy w danej chwili znajduje się tutaj. Na dokonanie płatności klient otrzymuje 15 minut. W tym czasie serwis sprawdza, czy wpłata klienta została przekazana na konto bankowe serwisu, a następnie informacja zostaje przekazana do naszego systemu.

W systemie PRZELEWY24 nie można zapłacić kartą kredytową.

Więcej informacji na temat Przelewy24

 

Przyjmujemy także opłaty kartą kredytową w systemie PayPal.

W serwisie PayPal dane kart kredytowych użytkowników są chronione przy użyciu najnowocześniejszych systemów zabezpieczających i zapobiegających oszustwom. Dane finansowe użytkownika płacącego w serwisie PayPal nigdy nie trafiają do sprzedawcy.

Do przeprowadzenia transakcji kartą nie ma potrzeby zakładania konta w serwisie PayPal.

 

Poprawnie wykonane transakcje w systemie PayPal oraz Przelewy24 są automatycznie księgowane w naszym systemie i tym samym następuje automatyczna rejestracja lub odnowienie domeny.Czy ta odpowiedź była przydatna?

dodaj do zakładek dodaj do zakładek    drukuj drukuj

Przeczytaj także
Wybór formy płatności (wyświetleń: 981)