Domeny narodowe | Wszystkie domeny | Transfer domen

Rejestruj domeny .ru

Szukaj i rejestruj domeny .RU oraz .РФ

www. .
Loading...


.RU oraz .РФ to oficjalne domeny najwyższego poziomu (ccTLD) Federacji Rosyjskiej (Rosji). .РФ jest domeną w całości zapisywaną cyrylicą
Rejestr:
Rozwiązywanie sporów:
Rejestracja:
78.00 zł - 1 rok (netto)
Transfer:
w sprawie transferu prosimy o kontakt
Odnowienie:
78.00 zł - 1 rok (netto)
Okres rejestracji:
1 rok
Odnowienie:
7 dni przed terminem wygaśnięcia
Kwarantanna:
30 dni - odnowienie z kwarantanny za dodatkową opłatą
Czas rejestracji:
w czasie rzeczywistym
IDN:
Tak, tylko cyrylica i tylko domeny рф
UWAGA:
W cyrylicy rejestrowane są tylko domeny рф, mimo iz system może pokazać dostępność domeny .ru pisanej w cyrylicy.
Domeny .ru i .рф dostępne są dla firm i osób prywatnych bez żadnych ograniczeń. Rejestrujemy domeny .ru, .рф, .com.ru .net.ru, .org.ru oraz .pp.ru
Domeny .рф to domeny w całości zapisywane cyrylicą. Nie ma mozliwości zarejestrowania domeny .рф zawierającej znaki łacińskie.
Rejestrujemy także domeny .su [klik]

Zgodnie z zasadami rejestracji domen rosyjskich, właściciel domeny musi zweryfikować swoją tożsamość poprzez złożenie odpowiednich dokumentów.
  • Osoby prawne / spółki: kopia dokumentu potwierdzającego rejestrację osoby prawnej (wyciąg z rejestru, świadectwo rejestracji)
  • Osoby fizyczne prowadzące działalność gospodarczą: wpis do ewidencji
  • W przypadku osób fizycznych oraz przedsiębiorców: kopia paszportu
Kopie dokumentów muszą być czytelne, dane osobowe oraz data wydania muszą być aktualne. Kopia paszportu powinna być tak powiększona aby dopasowana była do formatu A4. Dokumenty można składać w języku polskim, nie trzeba ich tłumaczyć.

Po złożeniu zamówienia w naszym systemie należy przesłać do nas wymagane dokumenty, w zależności od osoby rejestrującej domenę. Dokumenty należy przesyłać tylko w formacie .PDF Dokumenty należy przesłać do naszego działu Domeny rosyjskie z formularza dostępnego w strefie klienta (Wyślij zgłoszenie). Dokumenty muszą być dostarczone w ciągu 3 dni od momentu zarejestrowania domeny.
Po zarejestrowaniu w bazie WHOIS będą widoczne wpisy:
state: REGISTERED, DELEGATED, UNVERIFIED

Po weryfikacji właściciela w bazie WHOIS wpisy będą zmienione:
state: REGISTERED, DELEGATED, VERIFIED

Rejestrując domeny należy przestrzegać następujących zasad:
  • nazwa może zawierać tylko znaki z zakresu A-Z, cyfry 0-9 oraz znak myślnika ( - ),
  • nazwa musi zawierać minimum 3 znaki,
  • myślnik (-) nie może występować na drugiej i trzeciej pozycji jednocześnie (np. na--zwa),
  • nazwa domeny nie może rozpoczynać się ani kończyć myślnikiem (-),
  • całkowita długość rejestrowanej nazwy nie może przekroczyć 63 znaków
Rosja, Federacja Rosyjska - państwo rozciągające się od wschodniej Europy poprzez północną część Azji po Ocean Spokojny. Rosja jest największym państwem na świecie pod względem powierzchni, jej terytorium jest większe od Europy, Australii i Antarktydy. Pod względem liczby ludności zajmuje 9. miejsce. Rosja należy do największych gospodarek świata, pod względem PKB zajmuje 6. miejsce na świecie. Państwo rosyjskie dysponuje największymi na świecie zasobami naturalnymi i źródłami energii. Rosja jest członkiem wielu międzynarodowych organizacji, m.in. Rady Bezpieczeństwa ONZ, G8, Wspólnoty Niepodległych Państw, Euroazjatyckiej Wspólnoty Gospodarczej, Szanghajskiej Organizacji Współpracy i odgrywa znaczącą rolę w polityce światowej.
Rosja należy do państw o starych tradycjach demokratycznych. Demokracja w Rosji w wielu okresach historii przybierała różne, niekiedy oryginalne formy ustrojowe, w innych z kolei niemal całkowicie zanikała ustępując monarchii absolutnej lub dyktaturze. Obecnie demokracja w Rosji uważana jest za słabo rozwiniętą, ale jednocześnie nieustannie ewoluującą.

źródło: WikipediaPowered by WHMCompleteSolution