Domeny narodowe | Wszystkie domeny | Transfer domen

Rejestruj domeny .de

Szukaj i rejestruj domeny .DE

www. .
Loading...


.DE to oficjalna domena najwyższego poziomu (ccTLD) Niemiec.
Rejestr:
Rozwiązywanie sporów:
Rejestracja:
36.00 zł - 1 rok (netto)
Transfer:
32.00 zł (netto)
Odnowienie:
32.00 zł - 1 rok (netto)
Okres rejestracji:
1 rok
Odnowienie:
2 dni przed terminem wygaśnięcia
Kwarantanna:
Nie
Czas rejestracji:
w czasie rzeczywistym
Uwagi:
Wymagany kontakt administracyjny na terenie Niemiec (nie dotyczy domen .com.de)
Domena .de dostępna jest dla osób prywatnych oraz firm prowadzących działalność gospodarczą skierowaną na rynek niemiecki, bez względu na miejsce zamieszkania lub prowadzenia działalności właściciela domeny.

Serwery DNS muszą znajdować się w różnych podsieciach. Serwery DNS muszą być w pełni sprawne (poprawnie skonfigurowane) oraz plik strefowy musi być stworzony przed lub w terminie do 30 dni od daty rejestracji domeny. Jeżeli rejestracja nastąpi w chwili, gdy serwery nie będą aktywne, rejestrujący będzie miał 30 dni na umieszczenie domen na serwerach. Jeżeli domena nie zostanie umieszczona w aktywnych serwerach DNS do końca tego okresu, DENIC usunie rejestrację bez zwrotu kosztów rejestracji.
Poprawność wpisu domeny na serwerach DNS można sprawdzić na stronach DENIC-a

Przy rejestracji domen .de wymagane jest posiadanie kontaktu administracyjnego zlokalizowanego na terenie Niemiec. Brak niemieckiego kontaktu administracyjnego, uniemożliwia zarejestrowanie domeny .de, a podanie nieprawdziwych danych może spowodować utratę zarejestrowanej domeny bez zwrotu poniesionych kosztów rejestracyjnych.
Aby umozliwić rejestrację domeny niemieckiej osobom i firmom nie posiadającym lokalnego reprezentanta, wprowadziliśmy możliwość za dodatkową opłatą dokonania wpisu danych adresowych przedstawiciela zamieszkałego na terenie Niemiec.
Opcja rejestracji domeny dla tych osób lub firm które nie posiadają kontaktu administracyjnego na terenie Niemiec jest całkowicie legalna, a co najważniesze jest bezpieczna dla właściciela domeny. Dzięki podpisanej umowie z kancelarią prawną na terenie Niemiec, właścicielem domeny pozostaje cały czas osoba rejestrująca. Dane przedstawiciela wpisane są tylko w "Kontakcie administracyjnym", bez możliwości nabycia prawa własności domeny.
Przyjęte rozwiązanie daje możliwość zarejestrowania domeny .de każdej zainteresowanej osobie lub firmie, z możliwością wyboru odpowiedniej dla siebie opcji.
Rejestrując domeny należy przestrzegać następujących zasad:
  • nazwa może zawierać tylko znaki z zakresu A-Z, cyfry 0-9 oraz znak myślnika ( - ),
  • nazwa musi zawierać minimum 1 znak,
  • myślnik (-) nie może występować na drugiej i trzeciej pozycji jednocześnie (np. na--zwa),
  • nazwa domeny nie może rozpoczynać się ani kończyć myślnikiem (-),
  • całkowita długość rejestrowanej nazwy nie może przekroczyć 63 znaków
Warunki rejestracji domen .com.de
Rejestr:
Rozwiązywanie sporów:
Rejestracja:
37.00 zł - 1 rok (netto)
Transfer:
35.00 zł (netto)
Odnowienie:
37.00 zł - 1 rok (netto)
Okres rejestracji:
od 1 roku do 10 lat
Odnowienie:
2 dni przed terminem wygaśnięcia
Kwarantanna:
Tak
Czas rejestracji:
w czasie rzeczywistym
IDN:
Tak
Uwagi:
Domena .com.de jest oferowana do rejestracji przez niezależny od głównego rejestru domen .de podmiot. Domena jest dostępna dla wszystkich bez żadnych ograniczeń i restrykcji związanych z domenami .de
Niemcy, Republika Federalna Niemiec - państwo federacyjne położone w Europie, będące członkiem Unii Europejskiej (UE), G8, ONZ oraz NATO. Stolicą Niemiec jest Berlin (przed połączeniem z NRD – Bonn, obecnie noszące tytuł miasta federalnego). Językiem oficjalnym jest język niemiecki.
Niemcy leżą między Morzem Północnym i Morzem Bałtyckim na północy, Alpami na południu, rzeką Ren na zachodzie i Odrą na wschodzie. Graniczą na północy z Danią, na wschodzie z Polską, na południowym wschodzie z Czechami, na południu z Austrią i Szwajcarią, a na zachodzie z Francją, Luksemburgiem, Belgią i Holandią. Państwo niemieckie jest federacją złożoną z 16 krajów związkowych (Landów).
Gospodarka Niemiec to rozwinięta społeczna gospodarka rynkowa, największa w Europie i czwarta na świecie (po USA, Chinach, Japonii). Jest największym rynkiem w Unii Europejskiej. Niemcy są drugim największym światowym eksporterem. Eksport stanowi ponad jedną trzecią produkcji krajowej.

źródło: WikipediaPowered by WHMCompleteSolution