Domeny narodowe | Wszystkie domeny | Transfer domen

Rejestruj domeny .cn

Szukaj i rejestruj domeny .CN

www. .
Loading...


.CN to oficjalna domena najwyższego poziomu (ccTLD) Chin.
Rejestr:
Rozwiązywanie sporów:
Rejestracja:
99.00 zł - 1 rok (netto)
Transfer:
75.00 zł (netto)
Odnowienie:
75.00 zł - 1 rok (netto)
Okres rejestracji:
od 1 roku do 5 lat
Odnowienie:
7 dni przed terminem wygaśnięcia
Kwarantanna:
Tak
Czas rejestracji:
w czasie rzeczywistym
IDN:
Tak, tylko dla domen .cn
Domeny .cn są dostępne tylko dla firm. Firma może być zarejestrowana w Polsce, nie musi posiadać żadnego oddziału w Chinach. Domeny nie są dostępne dla osób prywatnych
Rejestracja domen wymaga przesłania kilku dokumentów. Dokumenty muszą być przesłane (za naszym pośrednictwem) w ciągu 3 dni od momentu zainicjowana rejestracji. Dwa dokumenty generujemy automatycznie po zainicjowaniu rejestracji i przesyłamy mailem do osoby rejestrującej domenę. Dokumenty te należy podpisać i wraz z kopią wpisu do rejestru KRS lub wpisu do ewidencji DG, przesyłane są do nas.
Osoba która jest wpisana obok nazwy firmy jako rejestrująca domenę, przsyła do nas zeskanowany dokument tożsamości (paszport lub D.O).

Jeżeli dokumenty nie bedą kompletne lub bedą zawierać błędy (w mniemaniu chińskiego rejestru), lub też rejestr uzna że nie są spełnione wymagania dotyczące rejestracji (np nie spodoba się nazwa), rejestracja domeny nie zostanie zatwierdzona, ale rejestr nie informuje automatycznie o przyczynach odrzucenia rejestracji.
Rejestrując domeny należy przestrzegać następujących zasad:
  • nazwa może zawierać tylko znaki z zakresu A-Z, cyfry 0-9 oraz znak myślnika ( - ),
  • nazwa musi zawierać minimum 3 znaki,
  • myślnik (-) nie może występować na drugiej i trzeciej pozycji jednocześnie (np. na--zwa),
  • nazwa domeny nie może rozpoczynać się ani kończyć myślnikiem (-),
  • całkowita długość rejestrowanej nazwy nie może przekroczyć 63 znaków
Chiny, Chińska Republika Ludowa - państwo w Azji wschodniej, obejmujące historyczne Chiny (bez Tajwanu) oraz Tybet i inne ziemie w Azji Środkowej zamieszkane w sumie przez 56 grup etnicznych. Chiny to najludniejsze państwo świata o populacji przekraczającej 1,3 mld osób. Pod względem powierzchni jest 3. na świecie, a pod względem wielkości gospodarki – 2.
ChRL graniczy z następującymi państwami: Afganistan, Bhutan, Birma, Indie, Kazachstan, Kirgistan, Korea Północna, Laos, Mongolia, Nepal, Pakistan, Rosja, Tadżykistan, Wietnam.
Chociaż za kontynuatora tradycji politycznej Chin uważa się również Republika Chińska na Tajwanie, od lat 70. za zgodą USA to ChRL reprezentuje naród chiński w organizacjach międzynarodowych, tj. ONZ czy WHO.

źródło: Wikipedia