Domeny narodowe | Wszystkie domeny | Transfer domen

Rejestruj domeny .ae

Szukaj i rejestruj domeny .AE

www. .
Loading...


.AE to oficjalna domena najwyższego poziomu (ccTLD) Zjednoczonych Emiratów Arabskich.
Rejestr:
Rozwiązywanie sporów:
Rejestracja:
345.00 zł - 1 rok (netto)
Transfer:
bezpłatnie
Odnowienie:
345.00 zł - 1 rok (netto)
Okres rejestracji:
1 rok
Odnowienie:
2 dni przed terminem wygaśnięcia
Kwarantanna:
Tak
Czas rejestracji:
w czasie rzeczywistym
IDN:
Nie
Domena .ae dostępna jest dla wszystkich bez żadnych ograniczeń.

Składając wniosek o nazwę domeny, rejestrujący potwierdza , że ma prawo do utrzymywania nazw domen określonych we wniosku, oraz że wszystkie informacje zawarte w tym wniosku są prawdziwe, kompletne i prawidłowe, i nie wprowadzają w błąd w jakikolwiek sposób. Jeżeli którakolwiek z informacji będzie nieprawdziwa, niekompletna, nieprawidłowa lub wprowadzająca w błąd w jakikolwiek sposób, lub jeśli złożenie wniosku następuje w złej wierze, nazwa domeny zostanie anulowana. Rejestrując domenę .ae właściciel domeny zawiera umowę z Urzędem Regulacji Telekomunikacji (TRA) w Zjednoczonych Emiratach Arabskich.
Rejestrując domeny należy przestrzegać następujących zasad:
  • nazwa może zawierać tylko znaki z zakresu A-Z, cyfry 0-9 oraz znak myślnika ( - ),
  • nazwa musi zawierać minimum 2 znaki,
  • myślnik (-) nie może występować na drugiej i trzeciej pozycji jednocześnie (np. na--zwa),
  • nazwa domeny nie może rozpoczynać się ani kończyć myślnikiem (-),
  • całkowita długość rejestrowanej nazwy nie może przekroczyć 63 znaków
Zjednoczone Emiraty Arabskie, Państwo Zjednoczonych Emiratów Arabskich - państwo arabskie na Bliskim Wschodzie, położone nad Zatoką Perską i Omańską, składające się z siedmiu emiratów: Abu Zabi, Dubaj, Szardża, Adżman, Umm al-Kajwajn, Ras al-Chajma i Fudżajra. Graniczy z Katarem, Arabią Saudyjską i Omanem.
Kraj należy do szybko rozwijających się i najbogatszych państw Azji Zachodniej. Od powstania kraju przez dłuższy czas najwięcej dochodów przynosiła ropa naftowa. Najważniejszym sektorem gospodarki są dziś transakcje finansowe, co jest wynikiem zliberalizowania rynku.
Ważną rolę w gospodarce kraju odgrywa turystyka. Zjednoczone Emiraty Arabskie posiadają dużą liczbę luksusowych hoteli. W kraju nie ma podatków i ceł. Wkrótce skończą się złoża ropy naftowej, jednego z podstawowych sektorów gospodarki kraju. Dlatego też coraz większe sumy pieniężne są przeznaczane na inwestycje w zakresie sportu, turystyki i bankowości. Istnieje tu wiele nowoczesnych i luksusowych hoteli, a wolny rynek sprawił, że w kraju działa wiele banków, w których posiadaczami kont jest wiele znanych ludzi na świecie. W przyszłości turystyka i bankowość mają być głównymi źródłami utrzymania obywateli i państwa. Wielki handel (największy port kontenerowy na świecie, w szybkim tempie rozwijająca się giełda) i banki sprawiły, że kraj stał się usługowym zapleczem Bliskiego Wschodu.

źródło: Wikipedia