Certyfikaty SSL | Domeny narodowe | Wszystkie domeny | Transfer domen

Symantec™ Safe Site

Symantec™ Safe Site (dawniej VeriSign) jest najbardziej rozpoznawalnym znakiem zaufania w internecie. Strony internetowe, które wyświetlają Symantec™ Safe Site potwierdzają, że Symantec™ zweryfikował tożsamość serwisu i jego właścicieli. Wyświetlenie pieczęci potwierdza również, że strona przeszła codzienne skanowanie Symantec™ malware i odwiedzający mogą korzystać z witryny z ufnością. Symantec™ Safe Site zamienia użytkowników na klientów, rozwija firmę i zwiększa sprzedaż. Do używania Symantec™ Safe Site nie ma potrzeby zakupu certyfikatu. Pieczęć Symantec™ Safe Site jest wydawana po pełnym uwierzytelnieniu organizacji.

Malware to ogólne określenie dla złośliwego oprogramowania i stanowi coraz większy problem w Internecie.
Hakerzy instalują złośliwe oprogramowanie na internetowych stronach bez wiedzy właściciela serwisu przez wykorzystanie słabości zabezpieczeń serwera, niepoprawnie napisanych skryptów lub przez nieuprawnione uzyskanie dostępu do witryny internetowej np. zbyt słabe hasło dostępowe do strony. Kod złośliwego oprogramowania nie jest widoczny na stronie, nie jest też łatwo wykrywany ale może zainfekować komputery Twoich klientów, przy przeglądaniu witryny internetowej. Malware wykorzystywane jest do rozprzestrzeniania wirusów, do przejęcia kontroli nad komputerem i dokonywania kradzieży poufnych danych, takich jak numery kart kredytowych lub innych danych osobowych.
Symantec™ Safe Site to codzienne skanowanie Twoich stron internetowych w celu wyszukiwania złośliwego oprogramowania. Jeżeli takie oprogramowanie (skrypty, wirusy, trojany itp.) na stronach zostana wykryte wysyłane jest powiadomienie e-mail. Pieczęć na stronie stanie się również niewidoczna. Szczegóły złośliwego oprogramowania będą wyświetlane na karcie "Malware" Twojego konta w Symantec™ Center.

Symantec™ Safe Site

Na swoich stronach internetowych instalujesz pieczęć Symantec™. Kliknięcie pieczęci bezpieczeństwa automatycznie pokazuje informacje zweryfikowane przez Centrum Symantec™. Strona potwierdzająca weryfikację zawiera dane właściciela strony, dokładny adres i informacje o zabezpieczeniach przed złośliwym oprogramowaniem. Dlatego też Symantec™ Safe Site jest wydawany po pełnym uwierzytelnieniu organizacji oraz prawa własności do domeny.

Cechy i korzyści
  • Norton Secured Seal, najbardziej rozpoznawalny znak zaufania w internecie
  • Uwierzytelnienie organizacji i strony internetowej
  • Symantec Seal-in-Search
  • Codzienne skanowania anti-malware
Pomoc Symantec™ Safe Site w języku angielskim.