Certyfikaty SSL | Domeny narodowe | Wszystkie domeny | Transfer domen

Malware to ogólne określenie dla złośliwego oprogramowania i stanowi coraz większy problem w Internecie. Hakerzy instalują złośliwe oprogramowanie na internetowych stronach bez wiedzy właściciela serwisu przez wykorzystanie słabości zabezpieczeń serwera, niepoprawnie napisanych skryptów lub przez nieuprawnione uzyskanie dostępu do witryny internetowej np. zbyt słabe hasło dostępowe do strony. Kod złośliwego oprogramowania nie jest widoczny na stronie, nie jest też łatwo wykrywany ale może zainfekować komputery Twoich klientów, przy przeglądaniu witryny internetowej. Malware wykorzystywane jest do rozprzestrzeniania wirusów, do przejęcia kontroli nad komputerem i dokonywania kradzieży poufnych danych, takich jak numery kart kredytowych lub innych danych osobowych.
Osoba odwiedzająca zainfekowane strony, otrzyma ostrzeżenie o możliwości zainfekowania komputera. Takie ostrzeżenie zniechęca potencjalnych klientów i nie buduje zaufania do Twojej firmy. W przypadku zindeksowania zainfekowanej witryny przez wyszukiwarki np. Google, witryna w wynikach wyszukiwania będzie przez dłuższy okres oznaczona jako witryna niebezpieczna i oznaczona tekstem "Ta witryna może wyrządzić szkody na Twoim komputerze."
Dystrybucja szkodliwego oprogramowania za pośrednictwem stron internetowych niemal podwoiła się w 2010 roku. Zidentyfikowano już ponad 286 milionów unikalnych odmian złośliwego oprogramowania, które instalowane jest na witrynach internetowych i atakuje komputery odwiedzających zainfekowane strony.
Oferujemy ochronę stron internetowych, polegającą na codziennym skanowaniu serwisu w poszukiwaniu złośliwego oprogramowania. Usługi są wykonywane przez liderów światowego bezpieczeństwa w internecie, firmę Symantec™ (dawniej VeriSign) oraz firmę GeoTrust®.

Typ Cena Czas wydania Weryfikacja Pieczęć

Firma Symantec™ oprócz skanowania, zapewnia także pełną weryfikację serwisu i firmy, co powoduje, że klienci mogą korzystać z witryny z całkowitym zaufaniem.Powered by WHMCompleteSolution