Microsoft Office 2013 to nowa wersja znanego pakietu biurowego dla firm. Office 2013 zawiera między innymi edytor tekstu Word, arkusz kalkulacyjny Excel, program do tworzenia prezentacji i slajdów PowerPoint, program do obsługi poczty e-mail i kalendarza Outlook, program do robienia notatek OneNote, program do tworzenia baz danych Access.

 

Wraz z nową wersją Office 2013, firma Microsoft proponuje nowe zasady licencjonowania produktu. Tradycyjna forma zakupu pakietu Office 2013 upoważnia do instalacji i używania oprogramowania na jednym urządzeniu. Pakiet jest więc przypisany do komputera lub urządzenia, na którym jest zainstalowany. Usługa Office 365 ProPlus jest natomiast dostępna jako subskrypcja dla określonej liczby użytkowników. Każdy użytkownik może zainstalować pakiet Office na pięciu komputerach PC lub Mac równocześnie i mieć dostęp do aplikacji pakietu Office na smartfonach, tabletach i innych urządzeniach.

Przed zakupem subskrypcji istnieje możliwość bezpłatnego przetestowania pakietu przez okres 30 dni.

Kliknij, aby zamówić bezpłatną subskrypcję testową.

 

Dla firm które zechcą w pełni wykorzystać wszystkie zaawansowane funkcje pakietu Office, przygotowane zostały różne plany subskrypcji, cenowo nie odbiegające od subskrypcji samego pakietu Office 2013. W ramach subskrypcji użytkownik usyskuje dostęp do pakietu Office, w tym programów Word, PowerPoint, Outlook i Excel, praktycznie z dowolnego miejsca. Do tego poczta e-mail (każde konto o pojemności 25 GB), kalendarz, publiczna firmowa witryna sieci web, wideokonferencje w rozdzielczości HD, możliwość zastosowania własnej nazwy domeny i wiele innych usług.

Więcej na temat planów subskrypcji poszczególnych pakietów Office 365 na naszej stronie [klik].

 8 - 03 - 2013« Powrót