Domena internetowa jest niezwykle ważnym elementem wizerunku firmy. Zarejestrowana i aktywna domena pozostawia w sieci na długo trwały ślad - linki z innych stron, wyszukiwarki itp. Wyłączenie domeny jest uciążliwe dla właściciela, a w niektórych przypadkach, ponowne uruchomienie związane jest z dodatkowymi kosztami. Dlatego też bardzo ważne jest terminowe odnowienie rejestracji domeny.
Domena zostaje odnowiona w momencie otrzymania odpowiedniej opłaty, a decyzja, kiedy opłata zostanie dokonana należy do właściciela domeny. My ze swojej strony, wysyłamy automatyczne przypomnienia o terminie wygaśnięcia domeny. Przypomnienia wysyłane są na adres mailowy wpisany w systemie na 60, 35, 20, 10 i 5 dni przed terminem wygaśnięcia rejestracji.
Od dnia 12 kwietnia 2010, przypomnienia o wygasającej domenie wysyłane będą także SMS-em, na numer telefonu komórkowego, wpisanego przez klienta w profilu. Każdy klient sam decyduje czy chce przypomnienia SMS otrzymywać. Przypomnienia będą wysyłane na 7 dni przed terminem wygaśnięcia oraz w momencie wygenerowania faktury proforma i w dniu, w którym mija termin opłacenia faktury.
Wpisany w profilu numer telefonu komórkowego nie jest nikomu udostępniany i nie będą wysyłane na ten numer żadne inne informacje. Przypomnienia te wysyłane są bezpłatnie.

Na życzenie klientów, powiadomienia SMS są wysyłanie także w momencie wysłania przez nas odpowiedzi na zgłoszony w systemie pomocy problem.

Jeżeli chcesz natomiast otrzymywać SMS-em informacje o naszych promocjach, wyślij SMS o treści domeny na numer +48 503 340 503 (koszt wysłania sms, według cennika własnego operatora).12 - 04 - 2010« Powrót