Na kończące się tegoroczne lato przygotowaliśmy wiele atrakcyjnych promocji cenowych na rejestrację nowych domen.

Domena .eu to wspólna domena państw Unii Europejskiej. 500 milionów Europejczyków, 27 państw i jedna domena .EU Do 29 września 2012 roku oferujemy rejestrację nowych domen .eu w cenie 13,00 zł netto. Zapraszamy do rejestracji.

 

Gospodarka Niemiec to rozwinięta gospodarka rynkowa, największa w Europie i czwarta na świecie. Niemcy są największym rynkiem w Unii Europejskiej i największym odbiorcą polskiego eksportu. Niemiecka domena .de zajmuje pierwsze miejsce na świecie pod względem ilości zarejestrowanych domen narodowych. W chwili obecnej liczba zarejestrowanych domen .de przekroczyła 15 mln. Do 29 września 2012 oferujemy rejestrację domen .de w cenie 20,00 zł netto. Zapraszamy do rejestracji.

 

Rejestrując domenę .asia możesz dotrzeć ze swoją marką, ze swoimi produktami do największego na świecie rynku konsumentów. Rynek azjatycki rozciąga się od Cypru, poprzez Turcję, państwa Bliskiego Wschodu, Indie, Chiny, aż po Japonię i Australię. Domena .asia jest jedną wspólną domeną dla wszystkich państw strefy azjatyckiej.

Z okazji piatej rocznicy wprowadzenia domen .asia oferujemy wszystkim zainteresowanym, rejestrację nowych domen, w rewelacyjnej cenie 7,00 zł netto.

Domena .asia nabiera szczególnego znaczenia w kontekście wprowadzenia w przyszłym roku wielu nowych domen. W internecie pojawią się nowe domeny m.in nazwy miast i regionów (.berlin, .paris, .roma), nazwy związane z marką lub działanością (.club, .sport, .film, .web). Wzrośnie wtedy świadomość internautów w używaniu innych domen. Domena .asia jest już dostępna dzisiaj i to w rewelacyjnej cenie 7,00 zł netto. Zapraszamy do rejestracji.

 

Ciesząca się dużą popularnością domena .co, może być alternatywą dla domen .com Od 1 września 2012 roku oferujemy rejestrację domen .co w niższej cenie 49 zł netto.

 

We wrześniu w niższych cenach oferujemy także rejestrację domen .ie, im.me oraz domen .pro

 

Zestawienie wszystkich domen narodowych i globalnych dostępnych do rejestracji w naszym serwisie

 

 1 - 09 - 2012« Powrót