Co miesiąc wygasa, nie jest odnawianych kilkaset tysięcy domen globalnych. Wśród tych domen znajdują się czasami domeny bardzo wartościowe, które warto ponownie zarejestrować. Zapraszamy więc do wyszukiwania wygasających w najbliższym okresie domen, a następnie przechwycenia i próby ponownej rejestracji.

W celu odnalezienia interesujących domen, które nie zostały odnowione i wkrótce zostaną przeznaczone do wolnej rejestracji przygotowaliśmy Wyszukiwarkę wygasających domen [klik]. Wyszukiwarka pozwala na odszukanie domen globalnych: .com, .net, .org, .biz, .info, .mobi, .asia oraz domen narodowych: .me, .tv, .se, .cc, .nu, .ca, .us Szukać domen można w różnych konfiguracjach, można wybrać konkretną frazę, konkretną końcówkę, datę wygaśnięcia czy też długość domeny. Jeżeli zainteresuje Cię jakaś domena można ją spróbować przechwycić - zarejestrować automatycznie w momencie uwolnienia. Można także przychwytywać domeny .de, .ch .li ale bez możliwości wyszukiwania. Operatorzy tych domen nie publikują list wygasających domen, a data uwolnienia domeny jest zmienna.

Dostępna jest także pełna lista domen przeznaczonych do skasowania w najbliższym okresie (kilkaset tysięcy domen) znajduje się na naszej stronie [klik]. Do ściągnięcia jest plik w formacie .zip.

W przypadku dodatkowych pytań prosimy o kontakt lub pod numerem telefonu 531658303 oraz 322411103.

Zapraszamy do naszej nowej wyszukiwarki domen wygasających12 - 07 - 2011« Powrót