Bez żadnych zobowiązań, bez żadnych ukrytych kosztów i punktów w regulaminie. Po prostu wybierz to czego najbardziej potrzebujesz.

Domena za serwer  - serwer za domenę

Do każdego zamówionego serwera MINI, MAXI lub SUPER rejestracja domeny na jeden rok gratis. Do serwera możesz wybrać dowolną domenę: .pl, .com.pl, .net.pl, .info.pl, .biz.pl, .org.pl, .eu, .com, .net, .org, .info, .biz

A może interesuje Cię coś innego? Do każdej nowej zarejestrowanej domeny serwer na dobry początek gratis.

Rejestruj na lata - pierwszy rok za darmo

Od 1 lipca oferujemy tańszą rejestrację domen .pl i .com.pl. Rejestrując domenę na dwa, trzy, cztery lub więcej lat, nie płacisz za pierwszy rok rejestracji. A na im więcej lat zarejestrujesz domenę tym niższa będzie kwota rejestracji.

Rejestrując domenę .pl na dwa lata płacisz 81,74 zł zamiast 96,38 zł, oszczędzasz 14,64 zł.

Rejestrując domenę .com.pl na dwa lata płacisz 65,88 zł zamiast 79,30 zł, oszczędzasz 13,42 zł.

Sprawdź nasz cennik i rejestruj domeny.

 

Regulamin promocji

1. Promocja "domena za serwer - serwer za domenę" dotyczy nowych zamówień serwerów MINI, MAXI i SUPER na okres minimum 1 roku. Do każdego zamówionego serwera można wybrać jedną domenę z następujących rozszerzeń: .pl, .com.pl, .net.pl, .info.pl, .biz.pl, .org.pl, .eu, .com, .net, .org, .info, .biz

2. Domena rejestrowana jest na okres jednego roku. Po tym czasie można ją przedłużyć, przenieść do innego rejestratora lub zrezygnować.

3. Do każdej nowej zamówionej domeny (niezależnie na ile lat) można wybrać darmowy serwer na dobry początek.

4. Promocja "rejestruj na lata - pierwszy rok za darmo" obejmuje każdą nową domenę .pl i .com.pl. Rejestrując taką domenę na dwa lata lub wiecej nie płacisz za pierwszy rok.

5. Skorzystanie z jakiejkowliek wakacyjnej promocji nie zobowiązuje Cię do niczego.

6. Promocje obowiązują od 1 lipca do odwołania.1 - 07 - 2010« Powrót