.CO to narodowa domena Kolumbii. 

Od 20 lipca 2010 domena .CO dostępna będzie do powszechnej rejestracji na zasadzie "kto pierwszy ten lepszy". Koszt rejestracji domeny .CO na 1 rok wynosi 117,00 zł netto. Nie ma żadnych dodatkowych wymagań rejestracyjnych, domena jest dostępna dla wszystkich. .CO to znakomite uzupełnienie domen .com.

Domena będzie dostępna od 20 lipca br. Jednak już dzisiaj możesz złożyć zamówienie na rejestrację domeny, tak aby w momencie otwarcia rejestracji Twoja domena została natychmiast przesłana do rejestracji.

Jeżeli więc interesuje Cię wstępna rejestracja nazwy w domenie .CO, napisz do nas. W tym celu zaloguj się do swojego profilu, a jeżeli nie masz jeszcze u nas konta zarejestruj się. Następnie wyślij do nas zgłoszenie rejestracji domeny, podając nazwę domeny oraz minimum 2 serwery DNS. Po otrzymaniu stosownej opłaty, Twoja domena zostanie zapisana i w momencie otwarcia rejestracji zostanie natychmiast, automatycznie do rejestracji przesłana. W przypadku, gdy domena nie zostanie zarejestrowana, wpłacona kwota zostanie w całości zwrócona, lub możesz ją przeznaczyć na rejestrację innej domeny. Do tzw. pre-rejestracji zostaną zgłoszone tylko domeny zgłoszone i opłacone do dnia 18.07.2010 (decyduje data wpływu środków na nasze konto bankowe).

Zapraszamy do wstępnej rejestracji domen .CO

 

 

 1 - 07 - 2010« Powrót